PROJEKTOWANIE

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu współpracę z naszym Działem Projektowym w zakresie projektowania i prowadzenia inwestycji budowlanych.

Nasz nowy dział zajmuje się przygotowaniem, projektowaniem i prowadzeniem inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych obiektów. W zakresie naszych opracowań nie znajdziecie Państwo tylko stalowych hal czy biurowców. Z wielką przyjemnością zajmiemy się również budownictwem mieszkaniowym, usługowym również zaprojektujemy wnętrze.


Szereg zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji naszych obiektów pozwoliło nam zgromadzić doświadczenie niezbędne do sprostania rosnącym wymaganiom rynku. Dodatkowym atutem naszej propozycji jest pokrycie naszych opracowań polisą Odpowiedzialności Cywilnej.


W naszych projektach opieramy się na sprawdzonych rozwiązaniach materiałowych gwarantujących wieloletnią trwałość zrealizowanych obiektów przy zapewnieniu ich optymalnej funkcjonalności. W dotychczasowej praktyce konsultowaliśmy wszystkie nasze realizacje z najlepszymi architektami naszego regionu, tak też pozostanie, dziś dajemy Państwu nowoczesną pracownię , doświadczenie młodego zespołu oraz możliwość synergii z liczącymi się pracowniami w jednym miejscu, w Ekoinstal.